Suverénní vítězství v KP do 12 let družstev

Pozornosti uteklo jedno krásné vítězství, které znamenalo i postup na M ČR. Dne 29.dubna přijelo do sálu KC Labuť 22 družstev mladších žáků., tedy kategorie dětí do 12 let. Jedná se o šesti členná družstva s tím, že musí nastoupit povinně jedna dívka a jeden mladší žák do 9 let.

Nevím, jestli domácí prostředí bylo tolik výhodné,ale každopádně jsme suverénně vyhráli a vybojovali tak postup na červnové mistrovství, které se bude hrát 3 dny v Krnově.

Hrálo se na digitálních hodinách tempem 2 x 20 minut + bonifikace 10 vteřin na tah. Celkem 7 kol.

Domácí KŠ Říčany 1925 vyslalo do boje dokonce 6 družstev, což jasně demonstruje, jaká starostlivost o mládež v našem klubu již řadu let funguje.

7 KŠ Říčany 1925 B 7 4 0 3 12 88 21,0

Naše další družstva obsadila: „C“ – 12. místo, „E“ 15. místo, „F“ – 16. místo, „D“ – 20. místo

Úspěšná sestava našeho A družstva od první šachovnice: Strnadová m. 3,5 bodu , Hampl D. 3,5, Němec J. 7 , Jiroušek Š., 6,5, Šmolík J. 6,5 , Pravda P. 7

B družstvo bylo od medaile velmi blízko. Sestava B družstva od první šachovnice: Mandát K. 1,5 , Feix A. 4,5, Pressler T. 4, Sileš J.2, Václavík R. 4,  Pravdová T., 5

Odkaz na fotodokumentaci od pana Němce zde! od Marie zde!