Struhařov–Říčany 3:3

Čistě jen pro zápis do historických záznamů poznamenávám výsledek fotbalového utkání, které se hrálo v neděli 18. června. Fakt se nemůžu starat o všechno, tedy odezírám zprávy hodnověrných svědků, neboť v době výkopu stejně jako v jiné dny v tuto dobu spím. Rád bych doplnil foto a střelce branek i s minutou, kdy se rozvlnila síť, ale na to nemám zdroje.

Následného šachového turnaje jsem byl účasten v přibližně bdělém stavu, výsledky jsou zde: http://www.chess-results.com/tnr288046.aspx?lan=5&art=4&wi=821 . Zvítězil Honza Šťastný, který na šachovnici ztratil jednu půlku a místo posledního kola stíhal autobus do Dubče, což z výsledkové listiny není úplně zřejmé.

Vnímám s jistými rozpaky absenci našich žen, kromě ženy ze všech nejlepší, mojí Martiny, která mne doprovází od nepaměti, jsem zaznamenal účast Hanky Bartošové, která nahradila Františka Kefurta. Přibližně od šestého kola hrála výborně a nabrala přibližně čtyři body; se mnou nikoli přibližně nula. Za to poslední ručím, ostatní info bez záruky, stejně jako jiné moje zprávy.

S přehledem řídil Karol Grečný; počet diváků odhaduju na desítky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *